Aicinām uzņēmējus un NVO ziņot par saviem atbalsta piedāvājumiem

     NVO un uzņēmumi tiek lūgti sniegt informāciju par atbalstu Ukrainas bēgļiem Latvijā (atlaidēm vai bezmaksas pakalpojumiem), lai atbalsta piedāvājumi ir pieejami vienuviet un ir droši atbalsta saņēmējiem.

     Brīvprātīgo grupas izveidotajā vietnē Ukrainas cilvēki, kas ieradušies Latvijā, var rast ikdienas dzīvei nepieciešamos pakalpojumus bez maksas vai par īpašiem noteikumiem. Šobrīd apkopoto piedāvājumu vidū ir, piemēram, akūtie zobārstniecības pakalpojumi, vetārsta palīdzība, bezmaksas deju, jogas un citas nodarbības, psiholoģiskā atbalsta piedāvājumi un daudzi citi. Šajā lapā NETIEK apkopoti mājokļa un darba piedāvājumi, informācija par kuriem jau atrodama citās vietnēs.

     Patvēruma meklētāji pajumti atraduši dažādās Latvijas malās, tāpēc aicinām pašvaldības mudināt sava reģiona mazos un vidējos uzņēmumus un NVO ziņot par saviem atbalsta piedāvājumiem ukraiņiem. Aicinām aizpildīt pieteikuma formu https://ej.uz/piedavajumi_ukrainiem.

      Aktuālākie piedāvājumi tuvākajās dienās tiks ievietoti un būs publiski pieejami lapā propozycii.lv un piesaistīti platformā ukraine-latvia.com, kas ir Latvijas valsts un nevalstisko organizāciju kopīgi veidots, vienots informācijas avots.

Skip to content