Zelta lāpsta 2022 ir noslēgusies

      Kopš Zelta lāpstas pirmsākumiem, 16. oktobrī tā tika rīkota jau septīto reizi.  Projekta mērķis ir veidot iedzīvotāju piederības sajūtu Saldus novadam, rosinot visu pagastu un pilsētu aktīvo iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību; sadarbības un brīvprātīga darba rezultātā sakopt apkārtējo vidi; aktivizēt vietējo kopienu. 
     Darbiem, kas jau paveikti Blīdenes, Vadakstes, Šķēdes, Gaiķu, Kursīšu un Remtes pagastos, tagad pievienojas kopdarbs Novadnieku pagasta ciemā ar lielisku nosaukumu “DRAUDZĪBA”.
      Tika iestādīta gara “Vitamīnu taka” (ogu krūmu un augļu koku rinda) plašajā draudzēšanās laukumā, kur daudz darba jau paveikušas ciema ģimenes, un Saldus novada pašvaldība šobrīd īsteno 3×3 basketbola laukuma iekārtošanas projektu.
      Gatis Krastiņš izveda talkas dalībniekus vērtīgā ekskursijā pa pagastu, izrādot labāko peldvietu “Okeāns”, Wakepark Saldus un putnu novērošanas torni Sātiņu dīķu teritorijā.
     Pēc ekskursijas dalībnieki baudīja vietējā pavāra Jāņa Gudēna vārīto ungāru gulašzupa (ak, cik garda!) un Saldus Pārtikas Kombināts īpašās gotiņas “Zelta lāpsta 2022”, kas ļoti garšoja bērniem! Un bērnu te bija daudz!
     Tika aktualizēta arī viena problēma, kas Novadnieku pagastā jāpalīdz atrisināt – vēl nepieciešami 800 EUR, lai uzsāktu nelaimīgi uzsprāgušās dzīvojamās mājas atjaunošanas projekta izstrādi. 
Aicinām ziedot:
Biedrība “Novadnieku attīstībai”
Konta nr. LV95UNLA0050018206914
Maksājuma mērķis: “Mājas “Mežcieceres” atjaunošanai.”
 
Uz tikšanos 2023.gadā!

Projekts tiek īstenots ar Saldus novada pašvaldības projekta fonda un Saldus rajona attīstības biedrības atbalstu.

Skip to content