“Zelta lāpstas 2022” sākas Remtē

       16. augusta vakarā Remtē pulcējās projekta “Zelta lāpstas 2022” vairāk kā 40 lieli un mazi dalībnieki. Kopš projekta pirmsākumiem 2020.gadā, šī bija jau piektā tikšanās reize. Līdz šim aktīvos pagastu/pilsētu iedzīvotājus esam pulcējuši Blīdenē, Vadakstē, Šķēdē un Gaiķos ar mērķi, vienam otru satikt, vienoties labajā darbā, diskutēt par iedzīvotājiem novadā svarīgām lietām, kā arī iepazīt novadu.

      Remtē kopīgiem spēkiem uzlabojām Remtes sajūtu taku, ierīkojām rožu arku, iestādījām rozes. Ja vēlies sarīkot pikniku brīvā dabā, tad Remtes parks ir lieliska vieta, kur to izdarīt, apvienojot ar pastaigu parkā un aplūkojot muižu. Ja par gidi izdodas uzrunāt Mārīti Rulli, ir garantija uzzināt ko jaunu un interesantu. Pateicība Mārītei Rullei par aizraujošo stāstījumu par Remtes muižu un tās parku. Vai zināji, ka Kurzemes hercogiene Doroteja dzīvoja Remtes muižā un franču vēsturē Dorotejai ir liela nozīme?

      Paldies sadarbības partnerim biedrībai “Ideju kalve” un Irēnai Daukstei, un viņas palīgiem par aktīvu dalību projekta norisē, pašcepto maizi, gardo zupu un “bērnības garšu” – plūmju-ābolu klimpu zupu.

       Remtenieki, līdz šim nevienā no mūsu projektiem nebija tik daudz tieši vietējo iedzīvotāju, paldies par līdzdarbšanos!

       Vēl šogad plānotas tikšanās reizes Kursīšos un Jaunlutriņos. Par precīziem tikšanās reizes laikiem, aicinām  sekot līdzi informācijai.

Projekts tiek īstenots ar Saldus novada pašvaldības projekta fonda un Saldus rajona attīstības biedrības atbalstu.

Skip to content