Kļūsti stiprāks! Aicinām lauku organizācijas pievienoties LLF draugiem

Šovasar 5. Latvijas Lauku kopienu parlamentā mēs atkārtoti guvām apstiprinājumu, cik būtiski veidot sadarbības, apmainīties pieredzēm un dalīties ar pozitīvu enerģiju. Labā ziņa ir tā, ka tīklošanās var notikt ne tikai reizi divos gados Kopienu parlamentā, bet gan nepārtraukti – Latvijas Lauku foruma (LLF) draugu pulkā.

Ar šo ziņu aicinām lauku un mazpilsētu iedzīvotājus, uzņēmējus, pašvaldības un pašvaldību iestādes apvienojošas biedrības vai nodibinājums kļūt par LLF asociētajiem biedriem jeb LLF draugiem.

Kādi ir LLF draugu ieguvumi?

  • Jaunumu un iespēju apkopojums katru nedēļu
  • Sadarbības iespējas Latvijā un Eiropā
  • Dalība LLF pasākumos
  • Informācijas nodošana citiem biedriem
  • Savas pieredzes popularizēšana
  • Interešu pārstāvniecība politiskā līmenī

No LLF draugiem sagaidām aktīvu iesaisti LLF pasākumos, piemēram, Lauku kopienu parlamentā, kā arī viedokļa un pieredzes paušanu par jautājumiem, kas saistīti ar lauku attīstību.

Latvijas Lauku forums ir nacionāla mēroga organizācija, kas apvieno vairāk nekā 80 organizācijas visos reģionos. LLF misija ir veicināt Latvijas lauku līdzsvarotu attīstību, lai Latvijas lauki kļūtu par vietu, kur dzīvo apmierināti cilvēki, kuri savā dzīves vietā spēj realizēt ekonomiskās un sociālās vajadzības.

✅ Vairāk par iesaistīšanos LLF: https://laukuforums.lv/lv/ka-iesaistities

✅ Asociētā biedra pieteikuma anketa: https://ieej.lv/llfdraugs

✅ Facebook ieraksts, ar kuru aicinām dalīties: https://www.facebook.com/laukuforums/posts/4404534232934263

Pieteikumu iesniegšanai nav noteikts termiņš un to var darīt jebkurā brīdī, bet, lai nodoms nepazūd ikdienas dunā, aicinām pieteikumu iesniegt līdz 10. novembrim. Tāpat priecāsimies, ja nodosiet šo ziņu citiem interesentiem!

 

Uz tikšanos Latvijas Lauku foruma vēstkopās, pasākumos, ideju apmaiņās un kopīgajos projektos!

Skip to content